0 thumbnail image for LUMBERJACK Машки патики WPF црни
1 thumbnail image for LUMBERJACK Машки патики WPF црни
2 thumbnail image for LUMBERJACK Машки патики WPF црни
3 thumbnail image for LUMBERJACK Машки патики WPF црни
4 thumbnail image for LUMBERJACK Машки патики WPF црни
5 thumbnail image for LUMBERJACK Машки патики WPF црни
Selected image for LUMBERJACK Машки патики WPF црни
Selected image for LUMBERJACK Машки патики WPF црни
Selected image for LUMBERJACK Машки патики WPF црни
Selected image for LUMBERJACK Машки патики WPF црни
Selected image for LUMBERJACK Машки патики WPF црни
Selected image for LUMBERJACK Машки патики WPF црни

LUMBERJACK Машки патики WPF црни

D Sport
6.399 ДЕНЗаштеда 3.199 ДЕН
3.200ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Квалитетна изработка
• Модерен дизајн
• Отпорност на временските услови
• Удобност при носење
• Повеќенаменска употреба


Машките патики Dynamite се совршен избор за модерни мажи кои сакаат да изгледаат стилски и да се чувствуваат удобно во студените зимски денови. Овие патики се направени со посебно внимание на квалитетот, што гарантира издржливост и издржливост.

Lumberjack е бренд познат по својот иновативен дизајн и високиот квалитет. Овие патики се инспирирани од урбаниот стил и обезбедуваат совршен спој на мода и функционалност. Со своите бои, овие патики се елегантен избор за секоја пригода.

Обувките Lumberjack се синоним за доверливост и издржливост. Овие патики се специјално дизајнирани да ги издржат сите временски услови, па ќе ви овозможат заштита и удобност за време на студените зимски денови.

Машките патики се разновидни и можат да се носат во различни прилики. Без разлика дали одите на работа, шетате низ град или спортувате, овие патики ќе ви овозможат удобност и стил.

Удобноста при носење е една од клучните карактеристики на овие патики. Со мек внатрешен материјал и удобен ѓон, овие патики ќе ви дадат чувство на одење по облак.

Машките зимски чевли Dynamite Sneaker се вистинскиот избор за модерните мажи кои сакаат да изгледаат стилски и да се чувствуваат удобно во текот на зимата. Со својот квалитет на градба, модерен дизајн, отпорност на временски услови, удобност при носење и повеќенаменска употреба, овие патики ќе ви дадат се што ви треба за совршен изглед и удобност.

Спецификации

Бренд
Lumberjack

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Есен
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
RUTNVHYG9C

EAN /   код

EAN /   код
8050990382459
6.399 ДЕНЗаштеда 3.199 ДЕН
3.200ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Квалитетна изработка
• Модерен дизајн
• Отпорност на временските услови
• Удобност при носење
• Повеќенаменска употреба


Машките патики Dynamite се совршен избор за модерни мажи кои сакаат да изгледаат стилски и да се чувствуваат удобно во студените зимски денови. Овие патики се направени со посебно внимание на квалитетот, што гарантира издржливост и издржливост.

Lumberjack е бренд познат по својот иновативен дизајн и високиот квалитет. Овие патики се инспирирани од урбаниот стил и обезбедуваат совршен спој на мода и функционалност. Со своите бои, овие патики се елегантен избор за секоја пригода.

Обувките Lumberjack се синоним за доверливост и издржливост. Овие патики се специјално дизајнирани да ги издржат сите временски услови, па ќе ви овозможат заштита и удобност за време на студените зимски денови.

Машките патики се разновидни и можат да се носат во различни прилики. Без разлика дали одите на работа, шетате низ град или спортувате, овие патики ќе ви овозможат удобност и стил.

Удобноста при носење е една од клучните карактеристики на овие патики. Со мек внатрешен материјал и удобен ѓон, овие патики ќе ви дадат чувство на одење по облак.

Машките зимски чевли Dynamite Sneaker се вистинскиот избор за модерните мажи кои сакаат да изгледаат стилски и да се чувствуваат удобно во текот на зимата. Со својот квалитет на градба, модерен дизајн, отпорност на временски услови, удобност при носење и повеќенаменска употреба, овие патики ќе ви дадат се што ви треба за совршен изглед и удобност.

Спецификации

Бренд
Lumberjack

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Есен
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
RUTNVHYG9C

EAN /   код

EAN /   код
8050990382459
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.