Slike LUMINARC Дивали Сив Сет Чинии од 18 Парчиња P2921
Slike LUMINARC Дивали Сив Сет Чинии од 18 Парчиња P2921

LUMINARC Дивали Сив Сет Чинии од 18 Парчиња P2921

Ринелса Доо
2.000ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Сетот содржи:-6 Чинии плитки 25 цм - 6 Чинии длабоки 20цм - 6 Чинии десертни 19 цм.Чиниите од линијата Дивали на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Чиниите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни и бои кои се комбинираат во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
1VBPRI2PBV

EAN /   код

EAN /   код
0883314736649
2.000ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Сетот содржи:-6 Чинии плитки 25 цм - 6 Чинии длабоки 20цм - 6 Чинии десертни 19 цм.Чиниите од линијата Дивали на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Чиниите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни и бои кои се комбинираат во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
1VBPRI2PBV

EAN /   код

EAN /   код
0883314736649

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.