Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Десертна 19 цм P0704
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Десертна 19 цм P0704
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Десертна 19 цм P0704
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Десертна 19 цм P0704
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Десертна 19 цм P0704
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Десертна 19 цм P0704
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Десертна 19 цм P0704
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Десертна 19 цм P0704

LUMINARC Дивали Сива Чинија Десертна 19 цм P0704

Ринелса Доо
120ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Дивали на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Чиниите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни и бои кои се комбинираат во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
XGBPRQQF4Z

EAN /   код

EAN /   код
0883314712179
120ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Дивали на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Чиниите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни и бои кои се комбинираат во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
XGBPRQQF4Z

EAN /   код

EAN /   код
0883314712179

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.