Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Плитка 25 цм P0870
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Плитка 25 цм P0870
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Плитка 25 цм P0870
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Плитка 25 цм P0870
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Плитка 25 цм P0870
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Плитка 25 цм P0870
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Плитка 25 цм P0870
Slike LUMINARC Дивали Сива Чинија Плитка 25 цм P0870

LUMINARC Дивали Сива Чинија Плитка 25 цм P0870

Ринелса Доо
125ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Дивали на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Чиниите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни и бои кои се комбинираат во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
0TBPR4Z5UM

EAN /   код

EAN /   код
0883314714661
125ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Дивали на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Чиниите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни и бои кои се комбинираат во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
0TBPR4Z5UM

EAN /   код

EAN /   код
0883314714661

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.