Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 10 цм X4702
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 10 цм X4702
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 10 цм X4702
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 10 цм X4702
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 10 цм X4702
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 10 цм X4702
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 10 цм X4702
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 10 цм X4702

LUMINARC Емпилабле стаклена здела 10 цм X4702

Ринелса Доо
60ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклените здели од линијата Емпилабле на брендод Луминарк се изработени од калено стакло поизджливо и до 5 пати од обичното стакло.Зделите се погодни за миење во машина за миење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
ZSIESXFOLH

EAN /   код

EAN /   код
0026102140604
60ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклените здели од линијата Емпилабле на брендод Луминарк се изработени од калено стакло поизджливо и до 5 пати од обичното стакло.Зделите се погодни за миење во машина за миење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
ZSIESXFOLH

EAN /   код

EAN /   код
0026102140604
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.