Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 12 цм LX4703
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 12 цм LX4703

LUMINARC Емпилабле стаклена здела 12 цм LX4703

Ринелса Доо
80ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклените здели од линијата Емпилабле на брендод Луминарк се изработени од калено стакло поизджливо и до 5 пати од обичното стакло.Зделите се погодни за миење во машина за миење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
WACPR34TZX

EAN /   код

EAN /   код
0261021421964
80ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклените здели од линијата Емпилабле на брендод Луминарк се изработени од калено стакло поизджливо и до 5 пати од обичното стакло.Зделите се погодни за миење во машина за миење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
WACPR34TZX

EAN /   код

EAN /   код
0261021421964

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.