Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 17 цм LE9218
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 17 цм LE9218
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 17 цм LE9218
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 17 цм LE9218
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 17 цм LE9218
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 17 цм LE9218
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 17 цм LE9218
Slike LUMINARC Емпилабле стаклена здела 17 цм LE9218

LUMINARC Емпилабле стаклена здела 17 цм LE9218

Ринелса Доо
160ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклените здели од линијата Емпилабле на брендод Луминарк се изработени од калено стакло поизджливо и до 5 пати од обичното стакло.Зделите се погодни за миење во машина за миење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
T0BPR9XA0R

EAN /   код

EAN /   код
0026102142356
160ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклените здели од линијата Емпилабле на брендод Луминарк се изработени од калено стакло поизджливо и до 5 пати од обичното стакло.Зделите се погодни за миење во машина за миење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
T0BPR9XA0R

EAN /   код

EAN /   код
0026102142356

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.