Slike LUMINARC Еволушн Пепс Шолја 320 мл P63391
Slike LUMINARC Еволушн Пепс Шолја 320 мл P63391

LUMINARC Еволушн Пепс Шолја 320 мл P63391

Ринелса Доо
110ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Шолјите од линијата Пепс на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Шолјите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни во повеќе варијанти на служење и конзумирање на топли напитоци.Шолјите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Шолји за кафе
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
PT65SOC9LQ

EAN /   код

EAN /   код
0026102633915
110ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шолјите од линијата Пепс на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Шолјите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни во повеќе варијанти на служење и конзумирање на топли напитоци.Шолјите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Шолји за кафе
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
PT65SOC9LQ

EAN /   код

EAN /   код
0026102633915

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.