Slike LUMINARC Флеши шолја 320 мл Кафена LJ1124
Slike LUMINARC Флеши шолја 320 мл Кафена LJ1124

LUMINARC Флеши шолја 320 мл Кафена LJ1124

Ринелса Доо
195ДЕН

Боја:Бронза

Информации за испорака

Опис на производот

Уникатни шолји од Брендод на Луминарк изработени од калено стакло кое е до 5 пати поиздржливо од обичното стакло.Шолјите од програмата Флеши на Луминарк се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Јадења - чаши
Боја на производот
Бронза

Ананас ID

Шифра на производот
1SAPRVEANS

EAN /   код

EAN /   код
0883314381504
195ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Уникатни шолји од Брендод на Луминарк изработени од калено стакло кое е до 5 пати поиздржливо од обичното стакло.Шолјите од програмата Флеши на Луминарк се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Јадења - чаши
Боја на производот
Бронза

Ананас ID

Шифра на производот
1SAPRVEANS

EAN /   код

EAN /   код
0883314381504

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.