Slike LUMINARC Флеши здела 500мл Сребрена J1126
Slike LUMINARC Флеши здела 500мл Сребрена J1126

LUMINARC Флеши здела 500мл Сребрена J1126

Ринелса Доо
220ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Уникатни здели од Брендод на Луминарк изработени од калено стакло кое е до 5 пати поиздржливо од обичното стакло.Зделите од програмата Флеши на Луминарк се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера

Ананас ID

Шифра на производот
DKBPRP3V6D

EAN /   код

EAN /   код
0883314381528
220ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Уникатни здели од Брендод на Луминарк изработени од калено стакло кое е до 5 пати поиздржливо од обичното стакло.Зделите од програмата Флеши на Луминарк се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера

Ананас ID

Шифра на производот
DKBPRP3V6D

EAN /   код

EAN /   код
0883314381528

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.