Slike LUMINARC Кадикс Здела Длабока за салата 24 цм L37788
Slike LUMINARC Кадикс Здела Длабока за салата 24 цм L37788

LUMINARC Кадикс Здела Длабока за салата 24 цм L37788

Ринелса Доо
250ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Зделите од линијата Кадикс на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Зделите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Зделите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
LZAPR2MKG3

EAN /   код

EAN /   код
0026102377888
250ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Зделите од линијата Кадикс на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Зделите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Зделите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
LZAPR2MKG3

EAN /   код

EAN /   код
0026102377888

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.