Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 1220мл P0736
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 1220мл P0736
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 1220мл P0736
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 1220мл P0736
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 1220мл P0736
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 1220мл P0736
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 1220мл P0736
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 1220мл P0736

LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 1220мл P0736

Ринелса Доо
370ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклените садови од Линијата Кипнбокс на бренод Луминарк се изработени од калено стакло со пластичен капак.Практични и лесни за користење за секаков тип на храна.Погодни се за миење во машина за пшерење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Контејнери за складирање на храна
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
4XBPRBD9B9

EAN /   код

EAN /   код
0883314185188
370ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклените садови од Линијата Кипнбокс на бренод Луминарк се изработени од калено стакло со пластичен капак.Практични и лесни за користење за секаков тип на храна.Погодни се за миење во машина за пшерење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Контејнери за складирање на храна
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
4XBPRBD9B9

EAN /   код

EAN /   код
0883314185188
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.