Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 760мл P0735
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 760мл P0735
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 760мл P0735
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 760мл P0735
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 760мл P0735
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 760мл P0735
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 760мл P0735
Slike LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 760мл P0735

LUMINARC Кипнбокс Стаклен сад за чување на храна Коцка 760мл P0735

Ринелса Доо
295ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклените садови од Линијата Кипнбокс на бренод Луминарк се изработени од калено стакло со пластичен капак.Практични и лесни за користење за секаков тип на храна.Погодни се за миење во машина за пшерење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Контејнери за складирање на храна
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
7TAPRA3IE4

EAN /   код

EAN /   код
0883314185171
295ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклените садови од Линијата Кипнбокс на бренод Луминарк се изработени од калено стакло со пластичен капак.Практични и лесни за користење за секаков тип на храна.Погодни се за миење во машина за пшерење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Контејнери за складирање на храна
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
7TAPRA3IE4

EAN /   код

EAN /   код
0883314185171

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.