Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 22 цм H3273
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 22 цм H3273
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 22 цм H3273
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 22 цм H3273
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 22 цм H3273
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 22 цм H3273
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 22 цм H3273
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 22 цм H3273

LUMINARC Сад за печење Дивали 22 цм H3273

Ринелса Доо
400ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Садовите за печење од линијата Дивали на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Садовите се погодни за приготвување на храна во рерна на температура до 250 степени.Садовите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Садови за печење
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BQIES05P0N

EAN /   код

EAN /   код
0883314641110
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Садовите за печење од линијата Дивали на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Садовите се погодни за приготвување на храна во рерна на температура до 250 степени.Садовите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Садови за печење
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BQIES05P0N

EAN /   код

EAN /   код
0883314641110

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.