Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 30 цм H2946
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 30 цм H2946
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 30 цм H2946
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 30 цм H2946
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 30 цм H2946
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 30 цм H2946
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 30 цм H2946
Slike LUMINARC Сад за печење Дивали 30 цм H2946

LUMINARC Сад за печење Дивали 30 цм H2946

Ринелса Доо
540ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Садовите за печење од линијата Дивали на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Садовите се погодни за приготвување на храна во рерна на температура до 250 степени.Садовите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Садови за печење
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BSIESSK8Q6

EAN /   код

EAN /   код
0883314641103
540ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Садовите за печење од линијата Дивали на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Садовите се погодни за приготвување на храна во рерна на температура до 250 степени.Садовите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Садови за печење
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BSIESSK8Q6

EAN /   код

EAN /   код
0883314641103

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.