Slike LUMINARC Сет чаши Вигне 330 мл 3/1 E5105
Slike LUMINARC Сет чаши Вигне 330 мл 3/1 E5105

LUMINARC Сет чаши Вигне 330 мл 3/1 E5105

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
359 ДЕНЗаштеда 69 ДЕН
290ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

  • Вигне Чаши од брендот Луминарк се изработени од калено стакло и до 5 пати поиздржливо од обичното стакло.
  • Чашите се погодни за миење во машина за миење садови.
  • Капацитет 330мл

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вода
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
F07WFXANOO

EAN /   код

EAN /   код
0026102667217
359 ДЕНЗаштеда 69 ДЕН
290ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

  • Вигне Чаши од брендот Луминарк се изработени од калено стакло и до 5 пати поиздржливо од обичното стакло.
  • Чашите се погодни за миење во машина за миење садови.
  • Капацитет 330мл

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вода
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
F07WFXANOO

EAN /   код

EAN /   код
0026102667217
Понуди од други продавачи за истиот производ
LUMINARC Сет чаши Вигне 330 мл 3/1 E5105
LUMINARC Сет чаши Вигне 330 мл 3/1 E5105
350ДЕН
Кај продавачотРинелса Доо

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
LUMINARC Сет чаши Вигне 330 мл 3/1 E5105
LUMINARC Сет чаши Вигне 330 мл 3/1 E5105
350ДЕН
Кај продавачотРинелса Доо

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.