Selected image for LUMINARC Сет чаши Vigne 330мл. 3/1 E5105

LUMINARC Сет чаши Vigne 330мл. 3/1 E5105

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
359 ДЕНЗаштеда 110 ДЕН
249ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Транспарентна

Опис на производот

  • Vigne чашите од брендот Luminarc се изработени од калено стакло и до 5 пати поиздржливо од обичното стакло.
  • Чашите се погодни за миење во машина за миење садови.
  • Капацитет 330мл

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Тежина и димензии

Тежина
0.75 kg

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вода
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
F07WFXANOO

EAN /   код

EAN /   код
0026102667217
359 ДЕНЗаштеда 110 ДЕН
249ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

  • Vigne чашите од брендот Luminarc се изработени од калено стакло и до 5 пати поиздржливо од обичното стакло.
  • Чашите се погодни за миење во машина за миење садови.
  • Капацитет 330мл

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Тежина и димензии

Тежина
0.75 kg

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вода
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
F07WFXANOO

EAN /   код

EAN /   код
0026102667217
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.