Slike LUMINARC Сет Чинии ЕвриДеј Бели 18/1 LG0566
Slike LUMINARC Сет Чинии ЕвриДеј Бели 18/1 LG0566

LUMINARC Сет Чинии ЕвриДеј Бели 18/1 LG0566

Ринелса Доо
1.520ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Евридеј на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Чиниите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни и бои кои се комбинираат во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Сетот Содржи -6 чинии плитки 24 цм,-6 длабоки чинии 22 цм,- 6 десертни чинии 19 цм.Чиниите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
XQBPRJ7DPG

EAN /   код

EAN /   код
0883314151732
1.520ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Евридеј на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Чиниите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни и бои кои се комбинираат во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Сетот Содржи -6 чинии плитки 24 цм,-6 длабоки чинии 22 цм,- 6 десертни чинии 19 цм.Чиниите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
XQBPRJ7DPG

EAN /   код

EAN /   код
0883314151732
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.