Slike LUMINARC Сет за Коктели(шејќер + 4 чаши) X8929
Slike LUMINARC Сет за Коктели(шејќер + 4 чаши) X8929
Slike LUMINARC Сет за Коктели(шејќер + 4 чаши) X8929
Slike LUMINARC Сет за Коктели(шејќер + 4 чаши) X8929
Slike LUMINARC Сет за Коктели(шејќер + 4 чаши) X8929
Slike LUMINARC Сет за Коктели(шејќер + 4 чаши) X8929
Slike LUMINARC Сет за Коктели(шејќер + 4 чаши) X8929
Slike LUMINARC Сет за Коктели(шејќер + 4 чаши) X8929

LUMINARC Сет за Коктели(шејќер + 4 чаши) X8929

Ринелса Доо
1.820ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

  • Сетот за коктели од брендод на Луминарк идеален како за поклон така и за користење во домашни услови.
  • Сетот содржи стаклен шејќер со испишани рецепти на самото стакло,4 чаши за коктел od 300 мл како и брошура со рецепти за најпознатите коктели.Сетот е спакуван во гифт бокс.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за коктели и ликери
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
QPIESK8BYF

EAN /   код

EAN /   код
0883314359374
1.820ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

  • Сетот за коктели од брендод на Луминарк идеален како за поклон така и за користење во домашни услови.
  • Сетот содржи стаклен шејќер со испишани рецепти на самото стакло,4 чаши за коктел od 300 мл како и брошура со рецепти за најпознатите коктели.Сетот е спакуван во гифт бокс.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за коктели и ликери
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
QPIESK8BYF

EAN /   код

EAN /   код
0883314359374

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.