Slike LUMINARC Свит Лајн Чинија Овална 28х23 цм LE8004
Slike LUMINARC Свит Лајн Чинија Овална 28х23 цм LE8004

LUMINARC Свит Лајн Чинија Овална 28х23 цм LE8004

Ринелса Доо
175ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Свит Лајн на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Чиниите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
OU65S9EPXE

EAN /   код

EAN /   код
0883314121483
175ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Свит Лајн на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Чиниите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
OU65S9EPXE

EAN /   код

EAN /   код
0883314121483
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.