Slike LUMINARC Свит Лајн Чинија Овална 35х24 цм LE007
Slike LUMINARC Свит Лајн Чинија Овална 35х24 цм LE007

LUMINARC Свит Лајн Чинија Овална 35х24 цм LE007

Ринелса Доо
365ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Свит Лајн на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Чиниите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
CEBPROGZVL

EAN /   код

EAN /   код
0883314121513
365ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Свит Лајн на брендод Луминарк се изработени од аркопал,екстра изджливи на удари и температурни разлики со мала тежина и висока практичност на истите.Чиниите се дизајнирани по најсовремените модерни дизајни во повеќе варијанти на служење и сервирање на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
CEBPROGZVL

EAN /   код

EAN /   код
0883314121513

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.