0 thumbnail image for LUNA Luna Столица За Хранење Zig Zag Сива
1 thumbnail image for LUNA Luna Столица За Хранење Zig Zag Сива
2 thumbnail image for LUNA Luna Столица За Хранење Zig Zag Сива
Selected image for LUNA Luna Столица За Хранење Zig Zag Сива
Selected image for LUNA Luna Столица За Хранење Zig Zag Сива
Selected image for LUNA Luna Столица За Хранење Zig Zag Сива
Ново

LUNA Luna Столица За Хранење Zig Zag Сива

ЕНЦИ МЕНЦИ
4.390 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
3.490ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

• Наменета за деца, кои можат да седат самостојно (од 6 до 36 месеци)
• Седиштето може да се постави во 6 позиции по висина.
• Наслонот за грб се подесува во 3 положби
• Пет точки на затворање на појасот
• Обложената навлака е едноставна за чистење и одржување
• Приложен послужавник со подлога за лесно одржување
• Лесно склоплива и не зафаќа многу простор
• Потпирач за нозе.
• Послужавникот може да се прилагоди во 3 позиции и содржи 2 послужавника со држач за чаша.
• Цврста преграда штитник помеѓу нозете и безбедносен појас во 5 точки.
• Послужавникот може да се прикачи на задниот дел од хранилката.
• Голем послужавник за храна кој може да се одстрани и да се постави хранилката на вашата трпезариска маса, со што ќе овозможите вашето дете да ве придружува за време на оброците.
• Многу лесно може да се трансформира во удобно ниско столче.
• Се склопува исклучително лесно со помош на 2 копчиња од двете страни.
• Склопена зафаќа многу мал простор.
• Пакувањето овозможува заштеда напростор за 48% споредено со обичните столчиња за хранење.
• Во согласност со EN14988:2006 + A1:2012

Спецификации

Бренд
Luna

Тежина и димензии

Тежина
9 kg
Тежина
9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
6-36 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
9OGEUMW8CH

EAN /   код

EAN /   код
5310232088406
4.390 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
3.490ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Опис на производот

• Наменета за деца, кои можат да седат самостојно (од 6 до 36 месеци)
• Седиштето може да се постави во 6 позиции по висина.
• Наслонот за грб се подесува во 3 положби
• Пет точки на затворање на појасот
• Обложената навлака е едноставна за чистење и одржување
• Приложен послужавник со подлога за лесно одржување
• Лесно склоплива и не зафаќа многу простор
• Потпирач за нозе.
• Послужавникот може да се прилагоди во 3 позиции и содржи 2 послужавника со држач за чаша.
• Цврста преграда штитник помеѓу нозете и безбедносен појас во 5 точки.
• Послужавникот може да се прикачи на задниот дел од хранилката.
• Голем послужавник за храна кој може да се одстрани и да се постави хранилката на вашата трпезариска маса, со што ќе овозможите вашето дете да ве придружува за време на оброците.
• Многу лесно може да се трансформира во удобно ниско столче.
• Се склопува исклучително лесно со помош на 2 копчиња од двете страни.
• Склопена зафаќа многу мал простор.
• Пакувањето овозможува заштеда напростор за 48% споредено со обичните столчиња за хранење.
• Во согласност со EN14988:2006 + A1:2012

Спецификации

Бренд
Luna

Тежина и димензии

Тежина
9 kg
Тежина
9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
6-36 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
9OGEUMW8CH

EAN /   код

EAN /   код
5310232088406
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.