Selected image for Лустер аз-ол205445/бк 60*400 гу10

Лустер аз-ол205445/бк 60*400 гу10

1.280ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

Лустер аз-ол205445/бк 60*400 гу10

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.96 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
40MU8M3QH8

EAN /   код

EAN /   код
AN5HBTYFVO
1.280ДЕН

Опис на производот

Лустер аз-ол205445/бк 60*400 гу10

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.96 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
40MU8M3QH8

EAN /   код

EAN /   код
AN5HBTYFVO
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.