Selected image for Лустер аз-ол212017/3/бк 40њ е27

Лустер аз-ол212017/3/бк 40њ е27

Хомакс
3.420ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

Лустер аз-ол212017/3/бк 40њ е27

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.96 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
85LU879HOO

EAN /   код

EAN /   код
ANXDBTYN88
3.420ДЕН

Опис на производот

Лустер аз-ол212017/3/бк 40њ е27

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.96 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
85LU879HOO

EAN /   код

EAN /   код
ANXDBTYN88
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.