Selected image for M-WAY Куфер кровен VENOM/ MARATHON 400 мат црн
Ново

M-WAY Куфер кровен VENOM/ MARATHON 400 мат црн

Ananas direct badge iconбрзо
17.500 ДЕНЗаштеда 1.510 ДЕН
15.990ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 2700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Црна

Опис на производот

Кровен куфер DIAMOND 450l.

Карактеристики:
Капацитет: 450L
Имате премногу опрема која што треба да ја носите со остатокот од багажот. Потребен ви е дополнителен простор. Ние имаме решение.
Куферите на Menabo Marathon 400л. е елегантен кровен куфер, дизајниран со високо аеродинамичен профил со цел да се минимизира отпорноста на воздухот и потрошувачката на гориво.
Надворешни димензии: Д - 165 cm; Ш - 79 cm; В - 37 cm
Тежина на куферот: 15 kg
Максимален товар: 50 kg
Материјал: ABS
Боја на капакот: Мат црна
Боја на долниот дел: Мат црна
Заклучување: Централно
Отварање: Од една страна
Монтажа на кровни носачи: Со U - приклучок на шрафење
Сертификати за квалитет: City Crash Test, TUV/GS
Аеродинамика: Направени тунелски тестови
Произведено во: Menabo Италија

Спецификации

Бренд
M-WAY

Тежина и димензии

Тежина
3.08 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Земја на потекло
Италија
Материјал
АБС

Ананас ID

Шифра на производот
T9RJ3XKH7T

EAN /   код

EAN /   код
8003168018223
17.500 ДЕНЗаштеда 1.510 ДЕН
15.990ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 2700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Кровен куфер DIAMOND 450l.

Карактеристики:
Капацитет: 450L
Имате премногу опрема која што треба да ја носите со остатокот од багажот. Потребен ви е дополнителен простор. Ние имаме решение.
Куферите на Menabo Marathon 400л. е елегантен кровен куфер, дизајниран со високо аеродинамичен профил со цел да се минимизира отпорноста на воздухот и потрошувачката на гориво.
Надворешни димензии: Д - 165 cm; Ш - 79 cm; В - 37 cm
Тежина на куферот: 15 kg
Максимален товар: 50 kg
Материјал: ABS
Боја на капакот: Мат црна
Боја на долниот дел: Мат црна
Заклучување: Централно
Отварање: Од една страна
Монтажа на кровни носачи: Со U - приклучок на шрафење
Сертификати за квалитет: City Crash Test, TUV/GS
Аеродинамика: Направени тунелски тестови
Произведено во: Menabo Италија

Спецификации

Бренд
M-WAY

Тежина и димензии

Тежина
3.08 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Земја на потекло
Италија
Материјал
АБС

Ананас ID

Шифра на производот
T9RJ3XKH7T

EAN /   код

EAN /   код
8003168018223
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.