Slike MAD BEAUTY Крема за раце и мини турпија Cinderella
Slike MAD BEAUTY Крема за раце и мини турпија Cinderella

MAD BEAUTY Крема за раце и мини турпија Cinderella

Maison
330ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Држете ги рацете и ноктите средени и во топ кондиција и во движење со овие преслатки дуо креми за раце и турпии за нокти инспирирани од Disney принцезите. Никогаш нема да бидете фатени без вашите основни работи за нега на раце, бидејќи секоја крема за раце има турпија за нокти обликувана во иконски дизајн на принцеза. Удобната формула е збогатена со навлажнувачки шеа путер, оставајќи ги рацете кралски меки и еластични! Изберете од два дизајни и мириси: ѓумбир круша Ариел и кедрово дрво и лимета од Пепелашка

Спецификации

Бренд
MAD BEAUTY

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
K24I0UK6CP

EAN /   код

EAN /   код
5060895835670
330ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Држете ги рацете и ноктите средени и во топ кондиција и во движење со овие преслатки дуо креми за раце и турпии за нокти инспирирани од Disney принцезите. Никогаш нема да бидете фатени без вашите основни работи за нега на раце, бидејќи секоја крема за раце има турпија за нокти обликувана во иконски дизајн на принцеза. Удобната формула е збогатена со навлажнувачки шеа путер, оставајќи ги рацете кралски меки и еластични! Изберете од два дизајни и мириси: ѓумбир круша Ариел и кедрово дрво и лимета од Пепелашка

Спецификации

Бренд
MAD BEAUTY

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
K24I0UK6CP

EAN /   код

EAN /   код
5060895835670
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.