Slike MAD BEAUTY Мини палета сенки за очи Jasmin
Slike MAD BEAUTY Мини палета сенки за очи Jasmin

MAD BEAUTY Мини палета сенки за очи Jasmin

Maison
339ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Добијте го совршениот изглед на принцеза со нашите прекрасни мини палети за сенки за очи, пронајдете ги вашите омилени нијанси на сенки и светки, совршени за таа посебна пригода

Спецификации

Бренд
MAD BEAUTY

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
T04I0GF7YJ

EAN /   код

EAN /   код
5060599184500
339ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Добијте го совршениот изглед на принцеза со нашите прекрасни мини палети за сенки за очи, пронајдете ги вашите омилени нијанси на сенки и светки, совршени за таа посебна пригода

Спецификации

Бренд
MAD BEAUTY

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
T04I0GF7YJ

EAN /   код

EAN /   код
5060599184500

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.