Selected image for MADMIA Детски чорапи GIRAFFE SOCKS

MADMIA Детски чорапи GIRAFFE SOCKS

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
1.700 ДЕНЗаштеда 170 ДЕН
1.530ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Шарена

Опис на производот

Уникатни детски женски чорапи до колено изработени од совршена мешавина од 70% синтетички материјали, 28% полиестер и 2% ликра, овие шарени чорапи нудат супер удобно вклопување со добра еластичност, така што нема да се лизне по ногата или да го истегне дизајнот кога се носат.

Спецификации

Бренд
MADMIA

Тежина и димензии

Тежина
0.24 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
6-99 години

Ананас ID

Шифра на производот
29EBF8URWB

EAN /   код

EAN /   код
ANU8T5EAXO
1.700 ДЕНЗаштеда 170 ДЕН
1.530ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Уникатни детски женски чорапи до колено изработени од совршена мешавина од 70% синтетички материјали, 28% полиестер и 2% ликра, овие шарени чорапи нудат супер удобно вклопување со добра еластичност, така што нема да се лизне по ногата или да го истегне дизајнот кога се носат.

Спецификации

Бренд
MADMIA

Тежина и димензии

Тежина
0.24 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
6-99 години

Ананас ID

Шифра на производот
29EBF8URWB

EAN /   код

EAN /   код
ANU8T5EAXO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.