Slike MADMIA Детски чорапи SQUIRREL SOCKS
Slike MADMIA Детски чорапи SQUIRREL SOCKS

MADMIA Детски чорапи SQUIRREL SOCKS

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
1.700 ДЕНЗаштеда 170 ДЕН
1.530ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Шарена

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Уникатни детски женски чорапи до колено изработени од совршена мешавина од 70% синтетички материјали, 28% полиестер и 2% ликра, овие шарени чорапи нудат супер удобно вклопување со добра еластичност, така што нема да се лизне по ногата или да го истегне дизајнот кога се носат.

Спецификации

Бренд
MADMIA

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
3-5 години

Ананас ID

Шифра на производот
QWDBF1FH66

EAN /   код

EAN /   код
ANGJT5EFAH
1.700 ДЕНЗаштеда 170 ДЕН
1.530ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Уникатни детски женски чорапи до колено изработени од совршена мешавина од 70% синтетички материјали, 28% полиестер и 2% ликра, овие шарени чорапи нудат супер удобно вклопување со добра еластичност, така што нема да се лизне по ногата или да го истегне дизајнот кога се носат.

Спецификации

Бренд
MADMIA

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
3-5 години

Ананас ID

Шифра на производот
QWDBF1FH66

EAN /   код

EAN /   код
ANGJT5EFAH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.