Slike MAKITA Акумулаторска дупчалка
Slike MAKITA Акумулаторска дупчалка

MAKITA Акумулаторска дупчалка

Лотулс
16.999ДЕН

Боја:Тиркизна

Информации за испорака

Опис на производот

Акумулаторска дупчалка одвртувач со BL мотор 18V/ 0-400/1.300врт/мин/ 50/27Nm/ 1,7kg/ стезна глава 13mm/ со брз полнач и 3,0Ah 2 батерии/ MAKPAC 2 куфер

Спецификации

Бренд
Makita

Технички детали

Боја на производот
Тиркизна

Ананас ID

Шифра на производот
ASJOIM5DZ4

EAN /   код

EAN /   код
88381866361
16.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Акумулаторска дупчалка одвртувач со BL мотор 18V/ 0-400/1.300врт/мин/ 50/27Nm/ 1,7kg/ стезна глава 13mm/ со брз полнач и 3,0Ah 2 батерии/ MAKPAC 2 куфер

Спецификации

Бренд
Makita

Технички детали

Боја на производот
Тиркизна

Ананас ID

Шифра на производот
ASJOIM5DZ4

EAN /   код

EAN /   код
88381866361

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.