Slike MAKITA Потопна кружна пила
Slike MAKITA Потопна кружна пила

MAKITA Потопна кружна пила

Лотулс
37.999ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Електрична потопна пила 1.300W / ф250mm / 56mm / 4,1kg во MAKPAC 3 куфер

Спецификации

Бренд
Makita

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
PLGF950MDM

EAN /   код

EAN /   код
88381638999
37.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Електрична потопна пила 1.300W / ф250mm / 56mm / 4,1kg во MAKPAC 3 куфер

Спецификации

Бренд
Makita

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
PLGF950MDM

EAN /   код

EAN /   код
88381638999

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.