Slike MAKITA Трачна брусилка
Slike MAKITA Трачна брусилка

MAKITA Трачна брусилка

Лотулс
18.999ДЕН

Боја:Тиркизна

Информации за испорака

Опис на производот

Трачна брусалка 1.200W / 500m/мин. / 610x100mm / 5,9kg

Спецификации

Бренд
Makita

Технички детали

Боја на производот
Тиркизна

Ананас ID

Шифра на производот
ESRF9VQIRF

EAN /   код

EAN /   код
0088381025621
18.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Трачна брусалка 1.200W / 500m/мин. / 610x100mm / 5,9kg

Спецификации

Бренд
Makita

Технички детали

Боја на производот
Тиркизна

Ананас ID

Шифра на производот
ESRF9VQIRF

EAN /   код

EAN /   код
0088381025621

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.