Slike MAKS Блендер сецко MS4921
Slike MAKS Блендер сецко MS4921

MAKS Блендер сецко MS4921

River Soft
1.399 ДЕНЗаштеда 250 ДЕН
1.149ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 05/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

СЕЦКО MAX
Моќност:260W
Капацитет на садот:300ml
Брзини:1
Сечила изработени од нерѓосувачки челик
Не лизгачки ногарки
Иновативен дизајн едноставен за употреба

Спецификации

Бренд
MAKS

Дизајн

Боја на производот
Бела
Материјал за сечилото
Нерѓосувачки челик

Моќ

Моќ
260 W

Карактеристики

Број на брзини
1
Капацитет на бокалот
0.3 L
Сечила од нерѓосувачки челик
Да

Ананас ID

Шифра на производот
1U4F28WEMW

EAN /   код

EAN /   код
AN9MWG09NP
1.399 ДЕНЗаштеда 250 ДЕН
1.149ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 05/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

СЕЦКО MAX
Моќност:260W
Капацитет на садот:300ml
Брзини:1
Сечила изработени од нерѓосувачки челик
Не лизгачки ногарки
Иновативен дизајн едноставен за употреба

Спецификации

Бренд
MAKS

Дизајн

Боја на производот
Бела
Материјал за сечилото
Нерѓосувачки челик

Моќ

Моќ
260 W

Карактеристики

Број на брзини
1
Капацитет на бокалот
0.3 L
Сечила од нерѓосувачки челик
Да

Ананас ID

Шифра на производот
1U4F28WEMW

EAN /   код

EAN /   код
AN9MWG09NP

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.