Slike MANHATTAN COSMETICS Сенки 4во1 eyemazing effect quattro - 78k
Slike MANHATTAN COSMETICS Сенки 4во1 eyemazing effect quattro - 78k

MANHATTAN COSMETICS Сенки 4во1 eyemazing effect quattro - 78k

Декоратива класик дооел
515 ДЕНЗаштеда 258 ДЕН
257ДЕН
Понудата важи додека траат залихите

Информации за испорака

Опис на производот

•Сенки за очи во 4 бои – четири брилијантни модерни нијанси со интензивна боја.
•Екстремно долготрајни, сенките содржат витамин Е кој ја храни областа околу очите.

Спецификации

Бренд
MANHATTAN COSMETICS

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
JWAHK3GWSZ

EAN /   код

EAN /   код
3607349164737
515 ДЕНЗаштеда 258 ДЕН
257ДЕН
Понудата важи додека траат залихите

Информации за испорака

Опис на производот

•Сенки за очи во 4 бои – четири брилијантни модерни нијанси со интензивна боја.
•Екстремно долготрајни, сенките содржат витамин Е кој ја храни областа околу очите.

Спецификации

Бренд
MANHATTAN COSMETICS

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
JWAHK3GWSZ

EAN /   код

EAN /   код
3607349164737
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.