Selected image for MARIE BRIZARD Ликер Blue curacao

MARIE BRIZARD Ликер Blue curacao

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
859 ДЕНЗаштеда 169 ДЕН
690ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

•Производ: Ликер Blue Curacao
•Содржина: 0.7л.
•Алкохол: 23%
•Ликер од битер од портокал, цитрусни овошја и екстракт од растенија.
•Земја на потекло: Шпанија

Спецификации

Бренд
MARIE BRIZARD

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Ананас ID

Шифра на производот
NEKE8AL5MC

EAN /   код

EAN /   код
3041312450708
859 ДЕНЗаштеда 169 ДЕН
690ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

•Производ: Ликер Blue Curacao
•Содржина: 0.7л.
•Алкохол: 23%
•Ликер од битер од портокал, цитрусни овошја и екстракт од растенија.
•Земја на потекло: Шпанија

Спецификации

Бренд
MARIE BRIZARD

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Ананас ID

Шифра на производот
NEKE8AL5MC

EAN /   код

EAN /   код
3041312450708
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.