0 thumbnail image for MARTES Капа BILLAT
1 thumbnail image for MARTES Капа BILLAT
2 thumbnail image for MARTES Капа BILLAT
3 thumbnail image for MARTES Капа BILLAT
Selected image for MARTES Капа BILLAT
Selected image for MARTES Капа BILLAT
Selected image for MARTES Капа BILLAT
Selected image for MARTES Капа BILLAT

MARTES Капа BILLAT

680 ДЕНЗаштеда 204 ДЕН
476ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Најважни карактеристики:

● Двострана капа
● Класичен крој

Состав на материјал:
● 100% акрилик

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Z174JWIC3R

EAN /   код

EAN /   код
ANMMIQECXL
680 ДЕНЗаштеда 204 ДЕН
476ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Најважни карактеристики:

● Двострана капа
● Класичен крој

Состав на материјал:
● 100% акрилик

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Z174JWIC3R

EAN /   код

EAN /   код
ANMMIQECXL
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.