0 thumbnail image for MARTES Капа LADY BILLAT
1 thumbnail image for MARTES Капа LADY BILLAT
2 thumbnail image for MARTES Капа LADY BILLAT
3 thumbnail image for MARTES Капа LADY BILLAT
Selected image for MARTES Капа LADY BILLAT
Selected image for MARTES Капа LADY BILLAT
Selected image for MARTES Капа LADY BILLAT
Selected image for MARTES Капа LADY BILLAT

MARTES Капа LADY BILLAT

680 ДЕНЗаштеда 204 ДЕН
476ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Тегет

Опис на производот

Најважни карактеристики:
● Двострана капа
● Класичен крој

Состав на материјал:
● 100% акрилик

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет

Ананас ID

Шифра на производот
OEOFJS6RPN

EAN /   код

EAN /   код
ANBD8PFN19
680 ДЕНЗаштеда 204 ДЕН
476ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Најважни карактеристики:
● Двострана капа
● Класичен крој

Состав на материјал:
● 100% акрилик

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет

Ананас ID

Шифра на производот
OEOFJS6RPN

EAN /   код

EAN /   код
ANBD8PFN19
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.