0 thumbnail image for MARTES Капа LADY MAGNE
1 thumbnail image for MARTES Капа LADY MAGNE
2 thumbnail image for MARTES Капа LADY MAGNE
Selected image for MARTES Капа LADY MAGNE
Selected image for MARTES Капа LADY MAGNE
Selected image for MARTES Капа LADY MAGNE

MARTES Капа LADY MAGNE

710 ДЕНЗаштеда 213 ДЕН
497ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Сина

Опис на производот

Најважни карактеристики:
● Двострана капа
● Класичен крој

Состав на материјал:
● 100% акрилик

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
1874J8EPO0

EAN /   код

EAN /   код
ANANIQER63
710 ДЕНЗаштеда 213 ДЕН
497ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Најважни карактеристики:
● Двострана капа
● Класичен крој

Состав на материјал:
● 100% акрилик

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
1874J8EPO0

EAN /   код

EAN /   код
ANANIQER63
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.