0 thumbnail image for MARTES Капа VICTOR
1 thumbnail image for MARTES Капа VICTOR
2 thumbnail image for MARTES Капа VICTOR
Selected image for MARTES Капа VICTOR
Selected image for MARTES Капа VICTOR
Selected image for MARTES Капа VICTOR

MARTES Капа VICTOR

650 ДЕНЗаштеда 195 ДЕН
455ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Состав на материјал:
● 100% акрилик

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
O074J5JBT2

EAN /   код

EAN /   код
ANPNIQE800
650 ДЕНЗаштеда 195 ДЕН
455ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Состав на материјал:
● 100% акрилик

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
O074J5JBT2

EAN /   код

EAN /   код
ANPNIQE800
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.