0 thumbnail image for MARTES Сет предно и задно светло LIMOR SET II
1 thumbnail image for MARTES Сет предно и задно светло LIMOR SET II
2 thumbnail image for MARTES Сет предно и задно светло LIMOR SET II
Selected image for MARTES Сет предно и задно светло LIMOR SET II
Selected image for MARTES Сет предно и задно светло LIMOR SET II
Selected image for MARTES Сет предно и задно светло LIMOR SET II

MARTES Сет предно и задно светло LIMOR SET II

660 ДЕНЗаштеда 132 ДЕН
528ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

LIMOR SET II MARTES осветлувањето е комплет светла за велосипедисти. Совршено за возење по стемнување. Безбедноста ќе ја обезбедуваат пет LED диоди напред и три LED диоди на задната страна. Покрај тоа, тие имаат три режими на осветлување.

Најважни карактеристики:
• Напред: пет LED диоди
• Заден дел: три LED диоди
• Бели LED светла
• Црвени LED светла
• Три режими на осветлување
• Тип на батерија: AAA

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
98F3NXK2OS

EAN /   код

EAN /   код
ANTLHZLGY0
660 ДЕНЗаштеда 132 ДЕН
528ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

LIMOR SET II MARTES осветлувањето е комплет светла за велосипедисти. Совршено за возење по стемнување. Безбедноста ќе ја обезбедуваат пет LED диоди напред и три LED диоди на задната страна. Покрај тоа, тие имаат три режими на осветлување.

Најважни карактеристики:
• Напред: пет LED диоди
• Заден дел: три LED диоди
• Бели LED светла
• Црвени LED светла
• Три режими на осветлување
• Тип на батерија: AAA

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
98F3NXK2OS

EAN /   код

EAN /   код
ANTLHZLGY0
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.