Selected image for MARTES Женска спортска маица LADY BISIC

MARTES Женска спортска маица LADY BISIC

930 ДЕНЗаштеда 190 ДЕН
740ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Спортска маичка која секој ваш тренинг ќе го направи поефективен, а обичниот ден полесен и попријатен. Удобниот, едноставен крој на маичката е совршена основа за сите спортски активности. Од друга страна, материјалот што дише обезбедува удобност во секоја ситуација. Благодарение на материјалот мек на допир, маичката е пријатна и лесна за носење. Одличен предлог за активни луѓе!Најважни карактеристики:

● Материјал што дише
● Брзо се суши
● Рефлектирачки елементиСостав на материјалот:
● 100% полиестер

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
MND4JXGTXA

EAN /   код

EAN /   код
AND5IQEC07
930 ДЕНЗаштеда 190 ДЕН
740ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Спортска маичка која секој ваш тренинг ќе го направи поефективен, а обичниот ден полесен и попријатен. Удобниот, едноставен крој на маичката е совршена основа за сите спортски активности. Од друга страна, материјалот што дише обезбедува удобност во секоја ситуација. Благодарение на материјалот мек на допир, маичката е пријатна и лесна за носење. Одличен предлог за активни луѓе!Најважни карактеристики:

● Материјал што дише
● Брзо се суши
● Рефлектирачки елементиСостав на материјалот:
● 100% полиестер

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
MND4JXGTXA

EAN /   код

EAN /   код
AND5IQEC07
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.