Slike MARVO Слушалки Gaming H8321S
Slike MARVO Слушалки Gaming H8321S

MARVO Слушалки Gaming H8321S

АНАНАС ШОП
496 ДЕНЗаштеда 74 ДЕН
422ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

MARVO Gaming Слушалки H8321S/20 Hz-20 KHz Frequency/звучник Sensitivity 118 dB ± 3 dB/Impedance 32±15%?/Mic Sensitivity -58±3db/Omnidirectional микрофон/2x3.5mm jack/PC/2m/Wired

Спецификации

Бренд
Marvo

Дизајн

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
RQG7XYEFNZ

EAN /   код

EAN /   код
ANQFWFWBJE
496 ДЕНЗаштеда 74 ДЕН
422ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

MARVO Gaming Слушалки H8321S/20 Hz-20 KHz Frequency/звучник Sensitivity 118 dB ± 3 dB/Impedance 32±15%?/Mic Sensitivity -58±3db/Omnidirectional микрофон/2x3.5mm jack/PC/2m/Wired

Спецификации

Бренд
Marvo

Дизајн

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
RQG7XYEFNZ

EAN /   код

EAN /   код
ANQFWFWBJE

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.