Slike MARVO Слушалки Gaming HG8935
Slike MARVO Слушалки Gaming HG8935

MARVO Слушалки Gaming HG8935

АНАНАС ШОП
1.104 ДЕНЗаштеда 166 ДЕН
938ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

MARVO Gaming Слушалки HG8935/RGB/20 Hz-20 KHz Frequency/звучник Sensitivity 108 dB ± 3 dB/Impedance 16±15%?/Mic Sensitivity -42±3db/Omnidirectional микрофон/USB/PC/2.1m/Wired

Спецификации

Бренд
Marvo

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
KZF7XDQIBH

EAN /   код

EAN /   код
ANZDWFW50R
1.104 ДЕНЗаштеда 166 ДЕН
938ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

MARVO Gaming Слушалки HG8935/RGB/20 Hz-20 KHz Frequency/звучник Sensitivity 108 dB ± 3 dB/Impedance 16±15%?/Mic Sensitivity -42±3db/Omnidirectional микрофон/USB/PC/2.1m/Wired

Спецификации

Бренд
Marvo

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
KZF7XDQIBH

EAN /   код

EAN /   код
ANZDWFW50R

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.