Slike MARVO Слушалки Gaming SkyLab G2 HG9052
Slike MARVO Слушалки Gaming SkyLab G2 HG9052

MARVO Слушалки Gaming SkyLab G2 HG9052

АНАНАС ШОП
2.418 ДЕНЗаштеда 363 ДЕН
2.055ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

MARVO Gaming Слушалки HG9052/7.1 Virtual Surround/LED Lightning/20 Hz-20 KHz Frequency/звучник Sensitivity 110 dB±3 dB/Impedance 32?/Mic Sensitivity -42±3db/Omnidirectional микрофон/USB,2x3.5mm Jack/PC/PS4/Xbox/Mobile/1.8m Wired

Спецификации

Бренд
Marvo

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
K2F7XUSWG8

EAN /   код

EAN /   код
ANBFWFWP66
2.418 ДЕНЗаштеда 363 ДЕН
2.055ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

MARVO Gaming Слушалки HG9052/7.1 Virtual Surround/LED Lightning/20 Hz-20 KHz Frequency/звучник Sensitivity 110 dB±3 dB/Impedance 32?/Mic Sensitivity -42±3db/Omnidirectional микрофон/USB,2x3.5mm Jack/PC/PS4/Xbox/Mobile/1.8m Wired

Спецификации

Бренд
Marvo

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
K2F7XUSWG8

EAN /   код

EAN /   код
ANBFWFWP66

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.