Slike Маска за телефон - Samsung Galaxy A13 - Bumper Transparent Clear (Camera Protection)
Slike Маска за телефон - Samsung Galaxy A13 - Bumper Transparent Clear (Camera Protection)

Маска за телефон - Samsung Galaxy A13 - Bumper Transparent Clear (Camera Protection)

Lux one
290ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Маска за телефон - Samsung А13 - транспарентна - безбојна со заштита на краеви

Компатибилни модели:

Samsung Galaxy A13

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
C1B8E35T7S

EAN /   код

EAN /   код
ANHEENBR6E
290ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Маска за телефон - Samsung А13 - транспарентна - безбојна со заштита на краеви

Компатибилни модели:

Samsung Galaxy A13

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
C1B8E35T7S

EAN /   код

EAN /   код
ANHEENBR6E
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.