Slike Маска за телефон Samsung Galaxy s22 ultra bumper транспарентна со заштита за камера
Slike Маска за телефон Samsung Galaxy s22 ultra bumper транспарентна со заштита за камера

Маска за телефон Samsung Galaxy s22 ultra bumper транспарентна со заштита за камера

Lux one
350ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

•Маска за телефон Samsung Galaxy s22 ultra bumper транспарентна со заштита за камера

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Технички детали

Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
4TA2ZAW8U1

EAN /   код

EAN /   код
ANKAQHQ0M6
350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Маска за телефон Samsung Galaxy s22 ultra bumper транспарентна со заштита за камера

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Технички детали

Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
4TA2ZAW8U1

EAN /   код

EAN /   код
ANKAQHQ0M6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.