Slike MATERNEA Балсам за брадавици, 20 ml
Slike MATERNEA Балсам за брадавици, 20 ml

MATERNEA Балсам за брадавици, 20 ml

Anni Farm
301ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Maternea Балсам за брадавици, 20 ml
Заштитува од прекумерно сушење, пукање и болка при доење.
Употреба:Нанесете после доење или по потреба, на целата брадавица и ареола. Загрејте ја тубата помеѓу дланките за полесна апликација на балсамот.
Не е неопходно да се одмива пред доење.

Спецификации

Бренд
MATERNEA

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
W8W8U0SL5D

EAN /   код

EAN /   код
3800002300040
301ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Maternea Балсам за брадавици, 20 ml
Заштитува од прекумерно сушење, пукање и болка при доење.
Употреба:Нанесете после доење или по потреба, на целата брадавица и ареола. Загрејте ја тубата помеѓу дланките за полесна апликација на балсамот.
Не е неопходно да се одмива пред доење.

Спецификации

Бренд
MATERNEA

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
W8W8U0SL5D

EAN /   код

EAN /   код
3800002300040

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.