Selected image for MATTEL Барби кукла Слатката открива зајаче

MATTEL Барби кукла Слатката открива зајаче

AНАНАС ШОП
4.500 ДЕНЗаштеда 1.210 ДЕН
3.290ДЕН
Понудата важи од 03/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Шарена

Опис на производот

Со 10 изненадувања во 1 пакување, куклите Barbie Cutie Reveal го обезбедуваат најслаткото искуство во дебокс со меки, кадифни пријатели на животни и трансформирачки моди, изненадувања и забава. Одвиткајте за да најдете меко, кадифено зајаче со кукла Барби внатре! Подигнете ја коскената глава за да откриете кукла Барби со долга, шарена коса и блескави детали на лицето.
Отворете 4 пакети за изненадување за да најдете облека и додатоци: здолниште со супер светкаво здолниште, пар кул чевли, сунѓер-чешел, лента за уши зајаче и мини зајаче за милениче! Децата можат да се облекуваат и да го променат изгледот на куклата Барби со превртување на горниот дел од костимот за да се открие супер мека јакна од руно со мини принт на виножито. Главата на костимот исто така се претвора во кревет за пријател зајаче.

Спецификации

Бренд
Mattel

Тежина и димензии

Ширина
242 mm
Длабочина
67 mm
Висина
324 mm
Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Материјал
Пластика
Одреден карактер
Барби

Ананас ID

Шифра на производот
S696RVYS2L

EAN /   код

EAN /   код
0194735071616
4.500 ДЕНЗаштеда 1.210 ДЕН
3.290ДЕН
Понудата важи од 03/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Со 10 изненадувања во 1 пакување, куклите Barbie Cutie Reveal го обезбедуваат најслаткото искуство во дебокс со меки, кадифни пријатели на животни и трансформирачки моди, изненадувања и забава. Одвиткајте за да најдете меко, кадифено зајаче со кукла Барби внатре! Подигнете ја коскената глава за да откриете кукла Барби со долга, шарена коса и блескави детали на лицето.
Отворете 4 пакети за изненадување за да најдете облека и додатоци: здолниште со супер светкаво здолниште, пар кул чевли, сунѓер-чешел, лента за уши зајаче и мини зајаче за милениче! Децата можат да се облекуваат и да го променат изгледот на куклата Барби со превртување на горниот дел од костимот за да се открие супер мека јакна од руно со мини принт на виножито. Главата на костимот исто така се претвора во кревет за пријател зајаче.

Спецификации

Бренд
Mattel

Тежина и димензии

Ширина
242 mm
Длабочина
67 mm
Висина
324 mm
Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Материјал
Пластика
Одреден карактер
Барби

Ананас ID

Шифра на производот
S696RVYS2L

EAN /   код

EAN /   код
0194735071616
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.