Selected image for MAUPITI Ски очила OUT RAFT SNOW-100

MAUPITI Ски очила OUT RAFT SNOW-100

D Sport
1.599 ДЕНЗаштеда 480 ДЕН
1.119ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Опис на производот

MAUPITI Ски очила OUT RAFT SNOW-100 

Боја на леќи : Портокалово-жолти

 

Спецификации

Бренд
Maupiti

Тежина и димензии

Тежина
0.47 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Тип на производ
Очила за скијање
Големина
Универзална

Ананас ID

Шифра на производот
641820MTXF

EAN /   код

EAN /   код
8715517619097
1.599 ДЕНЗаштеда 480 ДЕН
1.119ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

MAUPITI Ски очила OUT RAFT SNOW-100 

Боја на леќи : Портокалово-жолти

 

Спецификации

Бренд
Maupiti

Тежина и димензии

Тежина
0.47 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Тип на производ
Очила за скијање
Големина
Универзална

Ананас ID

Шифра на производот
641820MTXF

EAN /   код

EAN /   код
8715517619097
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.