Selected image for MAX Апарат за правење пена ms 4493 b

MAX Апарат за правење пена ms 4493 b

AНАНАС ШОП
289 ДЕНЗаштеда 10 ДЕН
279ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Маталка од нерѓосувачки челик
Подготовка на пена од млеко,
топло чоколадо и чај од мача
Димензии (ШхВхД): 3,7 x 2,5 x 20 cm
Извор на енергија: батерии 2 x 1,5V AA
Во производот не се вклучени батерии

Спецификации

Бренд
Max

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
SYA9WF47L0

EAN /   код

EAN /   код
ANOCA4V40Q
289 ДЕНЗаштеда 10 ДЕН
279ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Маталка од нерѓосувачки челик
Подготовка на пена од млеко,
топло чоколадо и чај од мача
Димензии (ШхВхД): 3,7 x 2,5 x 20 cm
Извор на енергија: батерии 2 x 1,5V AA
Во производот не се вклучени батерии

Спецификации

Бренд
Max

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
SYA9WF47L0

EAN /   код

EAN /   код
ANOCA4V40Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.